Lékař se specializací neurologie

close-up-doctor-health-42273-3

Nabízíme pracovní  příležitost pro specialistu v oboru neurologie v dynamicky se rozvíjejícím oboru klinických studií.

Jedná se o odbornou práci lékaře specialisty v ambulantním provozu centra klinických studií v Praze 10.

Kombinovat lze s prací v zavedené neurologické ambulanci. V ambulanci je pracoviště EEG. Na všech pracovištích jsou vyškolené zdravotní sestry.

Očekáváme specializaci v oboru neurologie (velkou výhodou, nikoliv podmínkou EEG), spolehlivost, zájem o obor, ochotu převzít zodpovědnost za svěřenou oblast, schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme zázemí stabilního zdravotnického zařízení, kolegiální jednání, podporu týmu profesionálů, dovolená 5 týdnů, velmi dobrá dostupnost MHD, nebo parkování budovy zajištěno, motivující finanční ohodnocení.

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám Váš životopis

Vyplněním a odesláním dotazníku souhlasíte s tím, aby poskytnuté osobní údaje byly zdravotnickým zařízením zpracovávány a uchovávány dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů („GDPR“) za účelem možného pozvání na pracovní pohovor a zároveň potvrzujete, že jste se seznámil s Prohlášením o zpracování osobních údajů společností Clintrial s.r.o.Sdílejte příspěvek se svými přáteli