Lékař se specializací neurologie

close-up-doctor-health-42273-3

Nabízíme pracovní  příležitost pro specialistu v oboru neurologie v dynamicky se rozvíjejícím oboru klinických studií.

Jedná se o odbornou práci lékaře specialisty v ambulantním provozu centra klinických studií v Praze 10.

Kombinovat lze s prací v zavedené neurologické ambulanci. V ambulanci je pracoviště EEG. Na všech pracovištích jsou vyškolené zdravotní sestry.

Očekáváme specializaci v oboru neurologie (velkou výhodou, nikoliv podmínkou EEG), spolehlivost, zájem o obor, ochotu převzít zodpovědnost za svěřenou oblast, schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme zázemí stabilního zdravotnického zařízení, kolegiální jednání, podporu týmu profesionálů, dovolená 5 týdnů, velmi dobrá dostupnost MHD, nebo parkování budovy zajištěno, motivující finanční ohodnocení.

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám Váš životopis

Vyplněním a odesláním dotazníku souhlasíte s tím, aby poskytnuté osobní údaje byly zdravotnickým zařízením zpracovávány a uchovávány dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů („GDPR“) za účelem možného pozvání na pracovní pohovor a zároveň potvrzujete, že jste se seznámil s Prohlášením o zpracování osobních údajů společností Clintrial s.r.o.Sdílejte příspěvek se svými přáteli

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Odebírejte novinky emailem

Nemáme na vaši diagnózu otevřený program nebo jen chcete dostávat novinky z naší kliniky? Přihlaste se do emailového newsletteru. 

Zadáním emailové adresy souhlasíte s e zasílám naších novinek. Podrobnější informace naleznete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.