Aktuálně otevřené nábory – říjen 2020

appoint_full

Vítáme Vás u přehledu aktuálně otevřených náborů do klinických studiích pro říjen 2020.

Všem pacientům, kteří mají zájem o účast v klinické studii nabízíme důkladné vyšetření zdarma, na jehož konci probereme nasazení moderní léčby v rámci klinické studie. Moderní léčba Vám může pomoc nad rámec dosavadní léčby a zlepšit tak Váš současný zdravotní stav.

Po vstupu do klinické studie Vás čeká nadstandardní lékařská péče a pravidelný monitoring zdravotního stavu. Veškeré Vaše obtíže jsou ihned řešeny bez čekání.

Pokud máte nějaké dotazy nebo byste se chtěli zúčastnit klinické studie, tak nás kontaktuje na telefonním čísle 608 052 214 nebo emailem na studie@clintrial.cz. Můžete také využít náš online formulář. Po jeho vyplnění Vás budeme kontaktovat. Základní dotazy Vám může pomoc zodpovědět stránka často kladených dotazů a odpovědí.

Aktuálně otevřené nábory

Deprese, nově nasazené Trittico prolong

Máte nově nasazené Trittico prolong a pomáhá Vám? Svojí účastí v této studii můžete pomoci vědě při vývoji dalších účinných léků.

Atopický ekzém

Pro pacienty starší 18 let, kteří by měli zájem nabízíme nový způsob léčby Atopického ekzému. Terapie je velmi účinná a z hlediska bezpečnosti již vyzkoušená. Je velmi podobná lékům, které jsou sice k dostání, nicméně pro běžného pacienta je téměř nemožné být do těchto programů zařazen, protože probíhají pouze na specializovaných pracovištích.

Migréna

Pacienty starší 18 let, kteří mají zájem o nový způsob léčby Migrény. Léčba je velmi účinná a z hlediska bezpečnosti již vyzkoušená.

Schizofrenie

Stále hledáme pacienty ve věkovém rozmezí 18-55 let, kterým byla diagnostikovaná schizofrenie.

Parkinsonova Choroba

Hledáme pacienty starší 40 let, kterým byla diagnostikována Parkinsonova choroba, a kteří by měli zájem o nový způsob léčby. Léčba je velmi účinná a z hlediska bezpečnosti již vyzkoušená.