Jestliže máte zájem zúčastnit se klinického hodnocení v některé ze studií, neváhejte nás kontaktovat. Vyplňte náš dotazník a my Vás pozveme na podrobné vyšetření včetně určení anamnézy a sdělíme Vám detaily studie, do které můžete být zařazeni.
Pokud si nejste jisti či se obáváte klinického hodnocení, věřte, že to je pouze z nedostatku informací. Rozhodně kontaktujte našeho pracovníka a ten Vám ochotně vše vysvětlí, případně Vás pozve na centrum a vše s Vámi projedná osobně. Za klinické hodnocení nic nehradíte.

Vyplněním a odesláním dotazníku souhlasíte s tím, aby poskytnuté osobní údaje byly zdravotnickým zařízením zpracovávány a uchovávány dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů („GDPR“) za účelem možné následné zdravotní péče a zároveň potvrzujete, že jste se seznámil s Prohlášením o zpracování osobních údajů společností Clintrial s.r.o.Nemám diagnózu k aktuálnímu zařazení do studie

Neváhejte nás kontaktovat, i když trpíte onemocněním, pro které Vás aktuálně nemůžeme zařadit do klinické studie. Důkladně Vás vyšetříme, odebereme anamnézu a pokud se pro Vás objeví v budoucnu vhodná klinická studie, určitě Vás oslovíme.

Víte o někom, pro koho by byla vhodná účast v klinickém programu?

Trpí někdo z Vašich rodinných příslušníků, přátel, či známých výše uvedeným onemocněním? Máte pocit, že by pro někoho z nich by mohlo být vhodné se zúčastnit bezplatných a kvalitních vyšetření s možností nových postupů léčby?

Doporučte nás a předejte kontakt. Děkujeme Váš Clintrial.