Alopecia areata. Informujte se o novém způsobu léčby

Alopecia-areata

Trápí Vás ložiskové vypadávání vlasů? Splývají tato ložiska dohromady? Trpíte úplnou ztrátou vlasů, popřípadě i obočí a řas? (Netýká se mužů s klasickou lysinou na temeni, s kouty nebo tzv.podkovou)

Hledáme pacienty starší 18 let, kteří mají zájem o nový způsob léčby Alopecia areaty. Léčba je velmi účinná a z hlediska bezpečnosti již vyzkoušená. 

V případě zájmu volejte na telefonní číslo 601 304 484 nebo emailem nabory@clintrial.cz
Můžete také využít naši online registraci zde.

Více informací o Alopecia areata

Jedná se o autoimunitní onemocnění, kdy bílé krvinky likvidují růstovou zónu vlasů. Toto onemocnění poskytuje přibližně jedno procento populace. Je charakteristické kruhovými ložisky ve vlasech, vousech nebo ochlupení. Alopecie může být projevem závažnějších onemocnění, jako je například dysfunkce štítné žlázy.

Léčba

V první řade je potřeba zjistit příčinu padání vlasů, od které se bude odvíjet následná léčba. Při léčbě je primární snahou utlumení zánětu, běžně se používají kortikoidy a cyklospiriny, tedy léky ovlivňující imunitní systém. Vlasová transplantace je vhodná například při ztrátě obočí, po radioterapii, neurochirurgických operacích, popáleninách.

Alopecia areata

nová léčba Alopecia areata, nový způsob léčby, nové metody léčby, léčba Alopecia areata

Alopecia areatapsychiatrie zde