Atopický ekzém. Informujte se o novém způsobu léčby

applying-body-body-lotion-286951

Hledáme pacienty starší 18 let, kteří by měli zájem o nový způsob léčby Atopického ekzému. Léčba je velmi účinná a z hlediska bezpečnosti již vyzkoušená. Je velmi podobná léčbě, která je sice k dostání, nicméně pro běžného pacienta je téměř nemožné být do této léčby zařazen, protože probíhá pouze na specializovaných pracovištích.

V případě zájmu volejte na telefonní číslo 608 05 22 14 nebo emailem m.materna@clintrial.cz
Můžete také využít naši online registraci zde.

Více informací o Atopickém ekzému

Atopický ekzém patří mezi vrozená kožní onemocnění, která mohou postihovat člověka od narození až do stáří. Nejedná se jen o postižení kůže, ale velmi často má pacient potíže s dýchacími cestami.

Mluvíme o astmatických potížích. Ať se již jedná o jakoukoliv formu, vždy je pro pacienta velmi nepříjemná. Suchost kůže, silné svědění, začervenaní, šupění může velmi negativně ovlivnit běžný osobní a pracovní život. Dochází k poruchám spánku, únavě, vyčerpání, následně poruchám psychiky. Často až k formě nejtěžší – k depresím.

Již desítky let se lékaři snaží nalézt způsob, jak ekzém vyléčit, bohužel zatím ještě musíme hledat. Umíme však účinně pacientovi pomoci projevy zmírnit a často na dlouhou dobu zhojit úplně. Pacienti dobře znají nejrůznější masti a krémy, koupele, světloléčbu.

Při těžším postižení pomáhají kortikoidy nebo látky ovlivňující imunitní systém přímo. Právě poslední skupina léků začíná zaujímat významné místo v současné moderní léčbě atopického ekzému.Pro pacienta je zajímavá pro svoji jednoduchou aplikaci, rychlou úlevu a s tím spojený návrat normálního života. Pacient se opět může věnovat svým osobním a pracovním aktivitám bez omezení.

Atopický ekzém

nová léčba atopický ekzém, nový způsob léčby, nové metody léčby, léčba atopického ekzému
atopický ekzématopicky ekzem
psychiatrie zde

Sdílejte příspěvek se svými přáteli

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Odebírejte novinky emailem

Nemáme na vaši diagnózu otevřený program nebo jen chcete dostávat novinky z naší kliniky? Přihlaste se do emailového newsletteru. 

Zadáním emailové adresy souhlasíte s e zasílám naších novinek. Podrobnější informace naleznete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.