Atopický ekzém. Informujte se o novém způsobu léčby

applying-body-body-lotion-286951

Hledáme pacienty starší 18 let, kteří by měli zájem o nový způsob léčby Atopického ekzému. Léčba je velmi účinná a z hlediska bezpečnosti již vyzkoušená. Je velmi podobná léčbě, která je sice k dostání, nicméně pro běžného pacienta je téměř nemožné být do této léčby zařazen, protože probíhá pouze na specializovaných pracovištích.

V případě zájmu volejte na telefonní číslo 608 05 22 14 nebo emailem m.materna@clintrial.cz
Můžete také využít naši online registraci zde.

Více informací o Atopickém ekzému

Atopický ekzém patří mezi vrozená kožní onemocnění, která mohou postihovat člověka od narození až do stáří. Nejedná se jen o postižení kůže, ale velmi často má pacient potíže s dýchacími cestami.

Mluvíme o astmatických potížích. Ať se již jedná o jakoukoliv formu, vždy je pro pacienta velmi nepříjemná. Suchost kůže, silné svědění, začervenaní, šupění může velmi negativně ovlivnit běžný osobní a pracovní život. Dochází k poruchám spánku, únavě, vyčerpání, následně poruchám psychiky. Často až k formě nejtěžší – k depresím.

Již desítky let se lékaři snaží nalézt způsob, jak ekzém vyléčit, bohužel zatím ještě musíme hledat. Umíme však účinně pacientovi pomoci projevy zmírnit a často na dlouhou dobu zhojit úplně. Pacienti dobře znají nejrůznější masti a krémy, koupele, světloléčbu.

Při těžším postižení pomáhají kortikoidy nebo látky ovlivňující imunitní systém přímo. Právě poslední skupina léků začíná zaujímat významné místo v současné moderní léčbě atopického ekzému.Pro pacienta je zajímavá pro svoji jednoduchou aplikaci, rychlou úlevu a s tím spojený návrat normálního života. Pacient se opět může věnovat svým osobním a pracovním aktivitám bez omezení.

Atopický ekzém

nová léčba atopický ekzém, nový způsob léčby, nové metody léčby, léčba atopického ekzému
atopický ekzématopicky ekzem
psychiatrie zde