Diabetická neuropatie. Informujte se o novém způsobu léčby

close-up-doctor-health-42273-3

Hledáme pacienty ve věkovém rozmezí 18-75 let, kteří mají zájem o nový způsob léčby diabetické neuropatie. Léčba je velmi účinná a z hlediska bezpečnosti již vyzkoušená.

V případě zájmu volejte na telefonní číslo 601 304 484 nebo emailem nabory@clintrial.cz
Můžete také využít naši online registraci zde.

Více informací o Diabetické neuropatii

Jedná se o onemocnění, které se projevuje nezánětlivým poškozením funkcí periferních a autonomních nervů u diabetiků prvního i druhého stupně. Postižené nervy jsou zejména na rukou, nohou a vnitřních orgánech. Vzniká při dlouhodobě nedostatečně léčeném diabetu. Postihuje  kolem 40% diabetiků.

Příznaky

Bolesti a křeče končetin. Dochází ke snížení vnímání pocitů tepla a chladu a zvýšení bolesti v postižených oblastech. Kůže bývá suchá, tenká, snižuje se potivost a snižuje se ochlupení.

Léčba

Základem je stabilní hladina cukru v krvi. Užívají se antidiabetika, případně injekčně inzulín. Doporučují se také masti obsahující capsaicin. Některé bylinky, jako je třeba pupalkový olej, mohou pomoci v léčbě bolestí u neuropatií. Doporučuje se obohatit jídelníček o potraviny, které jsou bohaté na vitaminy skupiny B a B12 a také omezit alkohol a kouření. Pomáhá fyzioterapie, rehabilitace, chůze, plavání, jízda na kole.