Lupénka – Informujte se o novém způsobu léčby

appointment-appointment-book-blur-40568

Hledáme pacienty starší 18 let, kteří by měli zájem o nový způsob léčby Lupénky. Léčba je velmi učinná a z hlediska bezpečnosti již vyzkoušená. Je velmi podobná léčbě, která je sice k dostání, nicméně pro běžného pacienta je téměř nemožné být do této léčby zařazen, protože probíhá pouze na specializovaných pracovištích.

V případě zájmu volejte na telefonní číslo 601 304 484 nebo emailem nabory@clintrial.cz
Můžete také využít naši online registraci zde.

Více informací u Lupénce

Lupénka patří mezi závažná onemocnění, postihující nejen kůži, ale i klouby. Na jejím vzniku se podílí dědičnost, imunitní systém pacienta a bez vlivu není ani okolní prostředí. Může mít vliv na kardiovaskulární systém i celkový metabolismus člověka.

Pacienti jsou sužování úpornými projevy ve formě červených ložisek pokrytých šupinami, které se mohou vyskytovat na celém těle, na končetinách, ve vlasové části hlavy. Zvláštní lokalitou jsou nehty, kde nález připomíná postižení plísní. Dochází ke změnám nehtových plotének, mění se jejich tvar, tloušťka a barva.

Lupénka je pro člověka nepříjemná pro svůj vzhled, dále pro svědění a bolestivost ložisek. Současně můžeme pozorovat i postižení kloubů, tzv. psoriatickou artritidu. Pacienta často vyřazuje z pracovního procesu a nemoc omezuje jeho soukromý život.

Život pacientů s lupénkou je psychicky náročný a velmi často dochází ke vzniku depresí. Snaha lékařů pomoci psoriatickým pacientům je nezměrná. Důkazem jsou stále nové metody a léčebné postupy.

Kromě dosavadních lokálních preparátů, fototerapie, balneoterapie, celkových kortikoidů, cytostatik, terapie imunosupresivy se nyní jako současná, moderní a velmi účinná ukazuje tzv. léčba biologická. Tato léčba je jako první cíleně zaměřená na příčinu tohoto onemocnění. Dnes již jsou tyto léky dostupné na trhu a dochází k vývoji dalších, ještě efektivnějších.

Vzhledem k závažnosti onemocnění je důležité, aby pacienti byli co nejlépe informováni o možnostech léčby, která by měla být co nejprospěšnější jak z hlediska účinnosti, dlouhodobého efektu, tak i minimální zátěži organismu.

Lupénka

nový způsob léčby lupénky, nový způsob léčby, nové metody léčby, léčba lupénky
lupénka
více o lupénce zde